מביך. אין מילה אחרת לתאר את הסרטון שהעלה אתמול (ראשון) בשעות הערב ירמי קפלן על מנת לקדם את מכירת הכרטיסים לקראת הופעתו בפאב 'החלוץ 33' בעיר העתיקה בבאר שבע ביום רביעי הקרוב.

ירמי קפלן. רצה לשעשע אבל בסוף הרגיז. צילום: זהר שחר

בסרטון, שככל הנראה צולם בחווה, נראה קפלן עומד ליד גמל: "לפני חודש השאלתי גמל מחבר מבאר שבע ושבוע הבא אני חייב להחזיר אותו. על הדרך אני דופק הופעה אצלכם בחלוץ, בבאר שבע. אז יאללה גבר, שים אוכף".

הסרטון, שלא זכה לחשיפה רחבה בפוסט של קפלן עצמו ושותף גם בעמוד של 'החלוץ 33', לא עבר מתחת לרדאר של סגן ראש העיר, טל אל-על: "עבורי ירמי קפלן הוא זמר מוערך, גיבור ילדות. מאוד מאכזב שאנשים נופלים לסטיגמות הכי נדושות שיש, שנובעות מבורות. אני חושב שירמי אדם אינטלגנט ואני מצפה ממנו להיות מעל".

עוד הוסיף אל-על "ברור לי שהדברים נאמרו שלא בכוונה לפגוע, אך חשוב שקפלן ידע שהדברים לא עברו מתחת לרדאר, ואני מצפה שירמי יתנצל באותה מדיה שבה הוא בחר להתבטא". את דבריו בחר לסיים אל-על באווירה טובה וברוח פיוס. "אני מאחל מכל הלב בהצלחה לירמי בהופעה ומזמין אותו לסיבוב בבאר שבע שיראה את העיר 'האמיתית'".

קפלן אמר בתגובה: "אם אנשים לא הבינו שמדובר בבדיחה אני מתנצל. חשוב לי להגיד שאני מאוד אוהב את העיר באר שבע ומתרשם מהשינוי שהעיר עוברת בשנים האחרונות. בני משפחתי וחבריי למדו בעיר, ואני בעצמי מגיע להופיע בעיר לא מעט פעמים בכל מיני מסגרות".

צפו בסרטון: