שחקני המחזמר. ערב מרגש. צילום: דניאל כהן

ערב היסטורי נרשם אתמול (רביעי) בעיר נתיבות, כאשר בפעם הראשונה בהיסטוריה הוצג המחזמר "האסופית" בהיכל התרבות החדש שהוקם בעיר לא מכבר. כפי שפורסם לראשונה אצלנו במיינט באר שבע וידיעות הנגב' בשבוע שעבר, הפקת המחזמר התבססה כולה על תושבי העיר ובסיועו של תיאטרון באר שבע.

לכל אורך ההצגה, ניתן היה לחוש בהתרגשות השחקנים על הבמה ובני המשפחות שישבו ביציע, וכל סצנה לוותה במחיאות כפיים סוערות. לא מעט נוכחים בקהל הודו שגם הם לא ציפו לרמת ביצוע כל כך גבוהה בידי אנשים שאינם שחקנים מקצועיים. בסיום הערב התקיים טקס מרגש ובו הוענקו פרחים לכל המשתתפים על הבמה ומאחורי הקלעים ויחד כולם מצפים למחזמר הבא שיוצג בעיר.

בפתחו של הערב המרגש, נשא ראש עיריית נתיבות יחיאל זוהר דברים: "במשכן החדש הושקעו לא מעט כספים. הכל בכדי שנוכל להביא תרבות, תיאטרון ומופעים לנתיבות. אני מודה לתיאטרון באר שבע ולידידי מר רוביק דנילוביץ', על ההירתמות לדרך שאנחנו סוללים כאן, ולתיאטרון באר שבע על הליווי המקצועי בכל תהליך ההפקה".

מחזמר על טהרת תושבי העיר, למעט השחקן אור אדרי, המוכר גם מדמותו בן לולו מהסדרה תאג"ד. צילום: דניאל כהן

התרגשות על הבמה וגם בקהל. צילום: דניאל כהן

אורן אהרוני ו"אן שרלי", הלא היא "האסופית". צילום: דניאל כהן

מנכ"ל תיאטרון באר שבע, אורן אהרוני, שגם נכח באירוע נשא דברים בשם התיאטרון: "תיאטרון באר שבע משתדל לפעול רבות למען הקהילה. כאשר פנו אלינו מעיריית נתיבות וחברת 'נתיבים' לא היססנו וידענו שנסייע בביצוע הפרוייקט הזה. אני רוצה להודות לבמאי אורן כהן, יליד הדרום, שמבחינתי היה האופציה היחידה לביים מחזמר כזה".

הערב (חמישי 21.02, 19:00) תתקיים הצגה נוספת של המחזמר.
כרטיסים ניתן לרכוש דרך חברת 'נתיבים' בטלפון 073-253-2103 או באתר חברת 'נתיבים'.