ערב סוחף ומלא אנרגיות נרשם אתמול (15.8) במתחם BIG באר שבע, כאשר פסטיבל הבירה שבשנים האחרונות 'נעדר' מבירת הנגב עמד השנה בכל הציפיות וסחף לאירוע שבעבר היה אחד מאירוע הדגל בעיר.

עשרות מותגי בירה שונים הקימו דוכנים לבאי הפסטיבל, ובמקביל למותגי הבירות המובילים הקהל שיגיע לאירוע יוכל ללמוד על הליך הכנת הבירה. מי שמפיקות את הפסטיבל הם קבוצת 'אביב ולירז' ומועדון 'הברקה' שבעבר היו אחראיות במשותף על הפקות נוספות.

פסטיבל הבירה בבאר שבע | צילום: בן גבאי

"על מנת לתת ערך מוסף לפסטיבל, לצד המותגים הגדולים הזמנו גם בירות בוטיק שונות וסדנאות ליצירת בירה" אומר אביב קופל, מבעלי קבוצת 'אביב ולירז'. "אני רוצה להזמין את כולם להנות מההפתעות שהכנו, מההופעות וכמובן ממותגי הבירות שהבנו" אומר קופל ומוסיף "אפשר לטעום מהמון סוגים של בירות שאנשים פחות חשופים אליהם ואנחנו כאן כדי להנגיש אותם לקהל הרחב".

כמובן שאי אפשר לשתות על בטן ריקה ולכן גם משאיות אוכל פוזרו ברחבי המתחם לטובת באי הפסטיבל. אתמול בשיא הערב עלתה לבמה להקת 'אתניקס' הנחשבת במשך שנים רבות לאחת הלהקות הטובות בישראל.

הערב צפוי להתקיים הערב השני של הפסטיבל, בעיתוי מושלם לערב ט"ו באב. קופל מספר על החשיבה שנעשתה לקראת הערב הרומנטי.

פסטיבל הבירה בבאר שבע | צילום: בן גבאי

"ערב ט"ו באב זה זמן של בני זוג להביע את אהבתם. אני חושב שאין דבר כיף יותר מלחגוג אהבה בערב בילוי משותף. לירן דנינו הוא זמר שיודע לרגש אנשים ולא סתם דאגנו להביא דווקא אותו, דווקא בערב ט"ו באב" אומר קופל.

בנוסף לדנינו, לא מעט די.ג'אים תושבי הנגב הוזמנו לנגן בפסטיבל ולחוות במה של אלפי אנשים. בין השמות הבולטים שיגיעו לפסטיבל אפשר למצוא את גיא חליבה, שלומי כהן, סוף זיגדון  ונדב זיסו. "כתושבי העיר שקיבלו את המנדט להרים פסטיבל לאלפי אנשים, רצינו לתת את הבמה גם לתקליטנים מקומיים שמנגנים במסיבות מידי שבוע, ולתת גם להם לחוות מה זה לנגן בפסטיבל מול אלפי אנשים".

פסטיבל הבירה, מרכז BIG באר שבע. החל מהשעה 18:00. הכניסה לגילאי 18 ומעלה או לילדים בליווי הורים.