עמית שדה. יש כבר מעריצים. צילום: מקסים פבזנר

אם יש משהו שאנחנו אוהבים לספר לכם עליו במדור שלנו, הוא על הופעה של זמר מקומי בבאר־שבע. עמית שדה עונה לקריטריונים הללו במדויק כאשר בשבוע הבא תופיע יוצאת "הכוכב הבא" ב'חלוץ 33'.

"האמת שאני זוכרת את עצמי שרה מגיל מאוד צעיר. בגיל שש, אני זוכרת שאבא שלי אמר לי שאני לא אהיה זמרת והחלטתי להוכיח לו שכן", מספרת שדה בגילוי לב. "משם התחלתי לקחת את זה לכיוון יותר מקצועי וצברתי ניסיון על במות בכל מיני מקומות".

בימים אלה עמלה שדה על הבגרויות האחרונות בכיתה י"ב במקיף 'רגר' כשבמקביל היא מפתחת קריירת שירה. "אני מאוד אוהבת להופיע ואוהבת את הקהל והאנרגיות על הבמה. אני מופיעה כבר לא מעט זמן עם להקת "צעירי באר־שבע" ואני חייבת בעיקר להם את הניסיון שצברתי בהופעה על במות, בין אם מדובר על במות בארץ ואפילו כמה הופעות בחו"ל", מספרת הזמרת הצעירה.

בעוד קצת יותר מחודש תתקיים בתל־אביב תחרות האירוויזיון המדוברת. במסגרת בחירת הנציג לאירוויזיון בתוכנית 'הכוכב הבא' השתתפה גם עמית, אך הודחה מהתחרות לאחר שני אודישנים בלבד.

"האמת שרשמו אותי לתחרות מלכתחילה ולא ניגשתי לאודישנים בעצמי. בכנות, אם לא הייתי מאמינה ביכולת שלי לייצג את ישראל באירוויזיון, בכלל לא הייתי מגיעה להשתתף. קצת התאכזבתי מהעניין, אבל הבנתי שזה שלא זכיתי לא אומר שאני לא זמרת טובה, אלא שפשוט זה לא המקום שלי".

"לשמחתי, אני עדיין בגיל צעיר יחסית והקול שלי עדיין עובר שינויים. אם אני יכול לאמוד במספרים איפה אני מבחינה קולית, אז כרגע אני עומדת על 60%. הפנים שלי הם לכיוון השירות הצבאי, אבל לאחר מכן השמיים הם הגבול", היא אומרת.

ואם בשירות הצבאי עסקינן, תתפלאו לשמוע שהזמרת המוכשרת דווקא לא תמלא את חובתה למדינה במסגרת להקה צבאית. "אני רוצה להתגייס או למשמר הגבול או לשירות בתי הסוהר", מכריזה שדה. "אני מעריכה מאוד את העבודה של החיילים שלנו וחושבת שהיא חשובה וחיונית. אם לא לתרום למדינה דרך להקה צבאית, אז לעשות את זה במקום שבו אוכל לתרום את המקסימום שאני יכולה".

בשבוע הבא תופיע שדה ב'החלוץ 33' בעיר העתיקה. לקראת ההופעה ניכר בקולה שהיא מצפה לרגע העלייה לבמה בכיליון עיניים. "הופעתי בעבר כבר בעיר והמקומות בהם הופעתי התמלאו אפילו יותר ממה שציפיתי. החלטתי שאני רוצה להתקדם ולהופיע בפני קהל גדול יותר, ה'חלוץ' הוא במה מצוינת ולא מעט זמרים גדולים מגיעים להופיע שם. אני בהחלט נרגשת להיות ברשימה המכובדת של הזמרים שהופיעו במועדון", מסבירה שדה.

"מעבר לכך, זאת הפעם הראשונה שאני פותחת ממש קופה להופעה משלי ובה אשיר גם קאברים, אבל בעיקר חומרים מקוריים שלי. אני חושבת שאנשים אוהבים אותי בגלל הווקאליות שלי, ובתוכנית הם נחשפו רק למעט ממה שמיתרי הקול שלי מסוגלים לבצע. אנשים מנתניה ותל אביב שאהבו אותי במסגרת 'הכוכב הבא' מסמסים לי בוואטסאפ ובפייסבוק ואומרים לי שהם קנו כרטיסים והם מתכוונים להגיע לראות אותי מופיעה בעיר שלי. אין מרגש מזה", אומרת שדה בחיוך.

מתי? יום רביעי 17.04, בשעה 20:30.
איפה? 'החלוץ 33', באר־שבע.
מכירת כרטיסים מראש באתר.