בקיץ הקרוב יתקיימו בפארק אשכול אירועי "לילות קיץ בצפון הנגב", שלושה ערבים בלתי נשכחים של מוזיקה מקומית ובינלאומית. הראשון יוקדש לאירוע רגאיי מג'מייקה ועד שדרות, עם להקות ודי.ג'ייז מהערב ועד לזריחה. במשך שנים, המועצה המקומית אשכול היתה בית חם לסצנת הרגאיי בישראל, ועכשיו מחזירה עטרה ליושנה עם פסטיבל רגאיי חדש שיביא את ג'מייקה למדבריות הנגב מערבי.

ג'מייקה מגיעה לצפון הנגב. צילומים: טל שחר ואוהד רומנו

גם מעריצי "בלקן ביט בוקס" וברי סחרוף לא ייצאו מקופחים. ב־26.07 הם יופיעו ביחד עם נצ'י נצ' מול אלפים בפארק אשכול. הרצון לנגן יחד התבשל שנים על אש קטנה ובקיץ הקרוב תגיע נקודת הרתיחה בה "בלקן ביט בוקס" וברי סחרוף ישלבו כוחות להופעה משותפת, והבכורה תתקיים על במת פארק אשכול במסגרת הפסטיבל. יפתח את הערב נצ'י נצ', אחד הראפרים העסוקים והמוערכים בישראל, שהוציא באחרונה את אלבומו הרביעי, "שפל וגאות". האלבום סחף אחריו מדינה שלמה, עם הלהיטים "כל הזמן הזה" "כפרה שלי", ועוד.

אירועי "לילות קיץ בצפון הנגב" יתנו במה גם לגרוב הישראלי. בערב לוהט אחד תחת כיפת השמיים (02.08) יעלו מיטב ההרכבים והאמנים למרתון הופעות מרקיד אל תוך הלילה. בהשתתפות הדג נחש, דודו טסה, רד בנד, מרסדס בנד, ערוץ הכיבוד, פול טראנק, לוסיל קרו ולירון עמרם.

"לילות קיץ בצפון הנגב" מופקים על ידי עמותת תיירות שקמה בשור הפועלת למען קידום התיירות לאזור צפון הנגב, בשיתוף עם אנשי חברת ההפקות IndiGigs שעומדים מאחורי "פסטיבל אינדינגב" ובחסות משרד התיירות ורשות הטבע והגנים כחלק מסיוע המשרד לדרום.

החל מאמצע יולי (19.07) ועד תחילת אוגוסט, תחת כיפת השמיים.
פרטים נוספים ורכישת כרטיסים באתר.

הדג נחש | צילום: אוהד רומנו

נצ'י נצ' | צילום: ארתור לנדב