חולמים להיות כוכבים? זו ההזדמנות שלכם. תוכנית האודישנים המצליחה 'דה בוקס' מגיעה לבאר שבע, החל מאתמול (ראשון) ועד ליום שלישי. במסגרת התוכנית, יחפשו חברת 'דורי מדיה דרסט' וערוץ KIDZ את כוכב הילדים הבא של ישראל.

משתתפי דה בוקס | צילום: יח"צ

אז על מה מדובר בעצם? התוכנית הינה הראליטי הראשון באינטרנט המיועד לילדים בגילאי 8-15 ומטרתה למצוא את הכוכב הבא בעולם הילדים. מטרתה התוכנית היא לתת במה לכישרונות הרבים הפזורים ברחבי הארץ. בשלב הראשון (שהתקיים כבר) הנרשמים התבקשו לשלוח להפקה סרטון עם הכישרון הייחודי שלהם.

לאחר מכן, 350 מתמודדים ברי מזל שהעפילו לשלב הבא הוזמנו לשלב האודישן המצולם שיתקיים בתוך קופסא מרושתת מצלמות. מיד לאחר האודישן, הביצוע יועלה לרשתות החברתיות והביצועים שיזכו למספר הצפיות הגדול ביותר יעפילו לשלבים מתקדמים יותר, עד הגמר הגדול שיתקיים על גג קניון עזריאלי תל אביב.

שלושת המנצחים בתוכנית יזכו לחוזה טאלנט וניהול אישי ב'דורי מדיה דרסט', והזוכה במקום הראשון ישתתף באחת מסדרות הטלוויזיה המובילות שתופק על ידי 'דורי מדיה' ו'פארן' ואף לככב על המסך של KIDZ בסדרה 'כפולה 5' לצידה של נועה קירל.

ויש גם נציגות מקומית במסגרת השופטים- הזמרת והשחקנית אגם בוחבוט, תהיה המנחה המובילה בעונה, כאשר לצידה ינחו גם כוכב היוטיוב המוביל רז ספאני, וכוכבי הרשת שירלי לוי, נועה כהן ונבו עמרני, אשר לכל אחד מהם עשרות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות. בנוסף, כוכבת הילדים עדי ביטי תשמש כשופטת ראשית.

קניוני עזריאלי ודורי מדיה פארן מרחיבים את שיתוף הפעולה ביניהם, לאחר העונה הראשונה של "דה בוקס" אשר צולמה בקיץ שעבר בקניון עזריאלי אילון תתקיים העונה השנייה של תכנית הריאליטי הייחודית, בשישה קניוני עזריאלי בפריסה ארצית: ראשונים, ירושלים, הנגב, חיפה, רמלה ותל אביבומגיעה השבוע לקניון עזריאלי הנגב, ימים א'- ג' 4-6.8 שלב האודישנים, ויום ה' 8.8 שלב הגמר.